Sponsor reklamlar

Mezuniyet Kıyafetleri

12 Mayıs 2013 Pazar 01:02

 

Üniversitelerin mezuniyet balo kutlamaları yaklaşıyor.Hem lise hemde üniversite öğrencileri hızlı bir şekilde mezuniyet kıyafeti arayışı içerisine girdi.Herkesin amacı kimsede o kıyafetten olmasın kolay kolay bulunmasın isterler o kıyafetlerden bana göre kıyafetin güzel olmasından çok giyen kişinin o kıyafeti taşıyabilmesidir.

Kıyafet seçimi yaparken karşılaşabileceğiniz en büyük yanlışları aşağıda sizler için sıraladım.

  1. Çok da sağlam durmayan straplez elbiseler. Mezuniyet balosu, adı üzerinde “”in şerefine yani bol hoplamalı pek zıplamalı, eğer straplez bir elbisenin hakkını verecek gögüsleriniz yoksa geceyi aşağı düşüp duran elbiseyi elbiseyi göğüs kısmından çekiştirip durmakla geçirirsiniz. Ve tüm bu süreci de videonuzdan izleyebilirsiniz:)
  2. Saten seçerseniz ; Dünyada taşınması en zor olan kumaşlardan birisidir.Bütün kusurlarınızı ortaya dökdüğü gibi terinizi ,su lekesini bile güneş gibi parlatan ve gösteren benim en son tavsiye edebileceğim kumaş türü.Lütfen uzak durun ve aklınızdan bile geçmesin.
  3. En iyi ben olacağım sendromu;Uzun bir elbise ile meydana çıkıp gecenin yıldızı ben olacağım demek değildir mezuniyet.Üzerinizde bol taşlı pullu koyu renk makyajlı hele birde maşalı topuz yaptıracağım bile demeyin lütfen bana; mezun olurken öğrenci olduğunuzu sakın unutmayın sahneye çıkmayacaksınız sonuçta dikkat çekersiniz çekmesine fakat arkanızdan herkes tarafından eleştirilebilirsiniz.Kısacası kendinizi 10 yaş kadar yaşlandırmaya hiç gerek gençlik demek güzellik demek taşlı kıyafetler , pullu kıyafetler yerine daha sade ve modern akışkan modelleri seçmeye dikkat edin derim.

Her ne kadar yukarıdaki nasihatleri versem de karar verecek olan kıyafetleri seçecek olan sizlersiniz.Umarım dilediğiniz en güzel kıyafetler sizinle olur.Mezuniyet balosunu çokta fazla abartmaya gerek yok kısacası… : )

Bir kaç moda sitelerinde ve etrafımda görmüş olduğum mezuniyet gecelerinde popüler olan mezuniyet kıyafetlerin resimlerini sizler için derlemeye çalıştım.

Gelen aramalar: mezuniyet kıyafetleri,balo kıyafetleri,mezuniyet elbiseleri,MEZUNYET,mezuniyet kyafetleri,mezuniyet kıyafeti,lise mezuniyet kıyafetleri,mezuniyet k?yafetleri,mezuniyet elbise

Etiketler: , , , , , , , ,

Okuyucu Yorumları

  1. beril diyor ki:

    çok güzel elbise modelleri var gerçekten benim mezuniyet gecem için almış olduğum mezuniyet kıyafetim buradaki modellerden birisine çok benziyor.

Bu habere yorum ekleyin

Anasayfa / Geri / Sayfa başıTop  blogs Sitetag My Ping in TotalPing.com Online Marketing domain toplist, site ekle toplist, site ekle