Sponsor reklamlar

Göbek Eritme Hareketleri

27 Mayıs 2013 Pazartesi 02:39

Bir çok bayanın kilo problemi olmasa bile ufakta olsa göbek problemi vardır herhalde.Vücudumuzda ki fazla yağların hepsi öncelikli olarak göbek bölgesinde depolanmaktadır.Göbeğinizde bulunan fazla yağlardan kurtulmanız için uzman tavsiyeli pratik göbek eritme hareketlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Göbek eritme hareketleri 1: Hedef ön karın kasları

Bu hareketi sırt üstü uzanır bir konumda iken yapıyoruz, bacaklarımızı yukarıdaki fotoğrafa bakarak uygun konuma getiriyoruz daha sonra ellerimiz yardımıyla kafamızı desteklemek için tutuyoruz ve derin nefes alıp veriyoruz ve bu sırada bacaklarımıza doğru kalkıyoruz, bu işlemi 15 kere tekrarlamanız gerekmektedir.

Göbek eritme hareketleri 2: Spastik bacak

Bel çukuru konumu aynı kalacak şekilde sırtüstü uzanıyoruz daha sonra yukarıdaki fotoğrafa bakarak uygun pozisyonu alıyoruz. Nefes alıp vererek ellerimizi ayaklarımıza doğru uzatmaya çalışıyoruz bu işlemi 15 kez tekrarlamamız gerekmektedir.

3: Uzan ve yakala

Yukarıdaki fotoğrafa bakarak, bacağımızı vücudumuza dik olacak şekilde kaldırıyoruz ve bu sırada ellerimizle ayak bileklerimizi tutmaya çalışıyoruz bu işleminde 15 kez tekrarlanması gerekmektedir. Böylece karın kaslarınız çalışmış olacaktır.

hareketleri 4: Karın stebi

Bel çukurumuz sabit kalacak şekilde sırt üzeri uzanıyoruz daha sonra ellerimiz yardımıyla kalçalarımızı destekleyerek bacaklarımızı yere paralel bir şekilde kaldırıyoruz. Daha sonra nefes alıp bacağımızın birini göğsümüze doğru getirip nefes alıyoruz ve aldığımız nefesi verirken sanki tekme atarmış gibi bacağımızı hareket ettirip diğer bacağımızı göğsümüze doğru getirerek bu işlemi 15 kez tekrarlıyoruz.

Göbek eritme hareketleri 5: Çift bacak hareketi

Bacaklarımızı vücudumuza dik şekilde kaldırıp nefes alıyoruz daha sonra nefes alarak bacaklarımızı yavaş şekilde yukarı aşağı kaldırıyoruz.

Göbek eritme egzersizleri 6: Yerde dans

Yerde dans hareketiyle karın kaslarımızı çalıştırmış olacağız. Egzersize başlamak için yukarıdaki fotoğrafa bakarak uygun pozisyonu alınız. Üst bacağınızın tersindeki dirseğinizle diz kapağınıza dokunmaya çalışın. Fakat bellinizi incitmemeye ve bu işlemi 15 kez tekrarlamaya özen gösteriniz.

Göbek eritme egzersizleri 7: Karın balesi

Karın balesi egzersizine başlamak için ilk olarak yere yan bir şekilde uzanıyoruz daha sonra yere bakan kolumuz fotoğraftaki gibi olacak şekilde vücudumuzu kaldırıyoruz. Dışarıda kalan bacağımızı tutmaya çalışıyoruz daha sonra bu işlemi diğer bacağımıza da uyguluyoruz bu işlemin dönüşümlü olarak 15 kez uygulanması gerekiyor.

Eğer yukarıdaki vermiş olduğum programı uygularsanız haftada 2 kg rahatlıkla verirsiniz.Yemek düzeninizi ve yediğiniz ürünlerin kalorilerini mutlaka kontrol edin öğrenin.Göbek eritme hareketlerinden sonra baldır kısmında sorun yaşayan bayanlar için baldır eritme hareketlerini paylaşacağım.

Gelen aramalar: göbek eritme hareketleri,göbek eritme diyeti,karin eritme hareketleri,göbek eritme egzersizleri,karın eritme egzersizleri,göbek eritme hareketi,gbek eriten hareketler,göbek eriten hareketler,gbek eritme hareketleri

Etiketler: , , , , , , ,

Okuyucu Yorumları

 1. ezgi diyor ki:

  Yaza girerken vermiş olduğunuz faydalı bilgiler için teşekkürler

 2. Hilal Şen diyor ki:

  Bu faydalı bilgiler için teşekkürler. Yaza girerken hepimizin sorunu aşırı kilolar. Ama işte bazen kilolarımızdan bu şekilde kurtualamıyoruz. Tıpkı bende olduğu gibi. Tüm sitelerde araştırma yaptım. Ne varsa ne gerekiyorsa yaptım. Fakat bir türlü kilolarımdan kurtulamadım. Sonunda klinik desteği almaya karar verdim. Sonra bir arkadaşımın bana tavsiyesi ile Dr.Nuran diye bir doktora gittim. Tedavim hala devam ediyor. Şimdilk bir problem yok hatta kilo verdim. Sitelere bakarken bu yazı gözüme çarptı girip okudum. yaşadıklarımı sizinle paylaşayım dedim.

  1. ecrin diyor ki:

   inş bende kurtulurum kilolarımdan 18 yaşında genç 1 anneyim kilolrımdan oldukça rahatsızım banada 1 fikir verin lütfen nasıl kurtula bilirimmmmm

 3. ecrin diyor ki:

  göbegim çok fazla nasıl eritebilirim bilmiyorum bi fikri olan yardım etsin bana arkadaşlar

Bu habere yorum ekleyin

Anasayfa / Geri / Sayfa başıTop blogs Sitetag My Ping in TotalPing.com Online Marketing domain toplist, site ekle toplist, site ekle