Sponsor reklamlar

Bal Köpüğü Saç Rengi

23 Mayıs 2013 Perşembe 02:14

Saç modelleri kategorisinde sadece saç modelleri değil bunun yanı sıra saç renkleri ile ilgili paylaşımlar ve bu konu hakkında püf noktaları paylaşmak istiyorum.Öncelikle şunu söylemek istiyorum bir saç rengi çok beğenebilirsiniz fakat bu renk bazen size yakışmayabilir.Bal köpüğü boyatmak isteyen takipçilerim varsa eğer bu renk genelde bronz tenli kişiler için mükemmel denecek kadar yakıştığını söyleyebilirim.

Bu yüzden yaz mevsimlerinde bal tonları liderliğini korumaktadır.Buğday tenli ve çok esmer olmayan tenliler içinde iyi sonuç elde edebilir diyebilirim.Fakat cildiniz açık renk tonlarında ise bal köpüğü saç rengi sizin pek uygun bir renk seçimi olmadığını söylebilirim.

Ayrıca gözleriniz eğer renkli ise tavsiye edilebilir.Özellikle ela renkli gözlere sahipseniz bu renk ile iyi uyum sağlar.

Saç rengine ait resimleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Gelen aramalar: bal köpüğü saç rengi,bal köpüğü,saç renkleri,bal köpüğü rengi,bal köpüğü saç renkleri,bal köpüğü saç,bal rengi saç,bal kp,bal saç rengi

Etiketler: , , , , , ,

Okuyucu Yorumları

  1. Aygün diyor ki:

    Çok güzel ya bu saç rengi bende boyamak istiyorum ama erkek arkadaşım izin vermiyor.

  2. seyla diyor ki:

    guzel ama saclarimi bozmak istemiyorum. Hem de benim tarzim bu renk diyil sari.

Bu habere yorum ekleyin

Anasayfa / Geri / Sayfa başıTop  blogs Sitetag My Ping in TotalPing.com Online Marketing domain toplist, site ekle toplist, site ekle