Sponsor reklamlar

Avea Müşteri Hizmetleri

30 Mayıs 2013 Perşembe 03:16

Avea müşteri hizmetleri üzerinden hat işlemlerinizin tamamını yapabilir yaşamış olduğunuz problem ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.Son zamanlarda müşteri hizmetlerinin müşteri merkezleri müşteri memnuniyetini yükseltmeyi amaçlamaktadır.Avea müşteri hizmetlerine Avea hattı takılı olan telefon üzerinden 500‘ü tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Sabit hatlardan veya başka hatlar üzerinden arama yapmak için tuşlamanız gereken telefon numarası 444 1 500 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.Konuşmalarınızın tamamı hizmet kalitesi ve güvenliğiniz açısından ses kayıt sistemi ile kayıt altına alınmaktadır.

444 1 500 ve 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları süreden bağımsız olarak faturalı hatlar için 45 kuruş, faturasız hatlar için 60 kuruş fiyatından ücretlendirilmektedir.

sayfamızdan nelere ulaşabilirsiz?

Avea müşteri hizmetleri müşteri hizmetleri numarası kaç?

444 1 500 veya avea hatlarından 500 ü arayabilirsiniz.

Avea müşteri hizmetleri ücretlimi?

Faturalı hatlar için 45 kuruş, faturasız hatlar için 60 kuruş fiyatından ücretlendirilmektedir.

Avea müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum?

Müşteri hizmetleri yoğunluğundan kaynaklı bir durum olabilir tekrar daha sonra arama yapabilirsiniz.

Gelen aramalar: avea müşteri hizmetleri,Avea mteri Hizmetleri,avea mteri hizmetleri numaras,avea müşteri hizmetleri numarası kaç,avea müşteri hizmetleri telefon numarası,avea müşteri hizmetleri numarası,avea müşteri hizmetleri ücretlimi,avea müşteri hizmetleri no,avea m??teri hizmetleri numaras?

Etiketler: , , , , , , ,

Okuyucu Yorumları

 1. muzaffer ayazi diyor ki:

  müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.Lütfen müşteri temsilci arasın.

 2. ümmühan erdoğdu diyor ki:

  Bimcell müşterisiyim,telefonum kilitlendi.pun kodunu bilmiyorum.(Ankara’da kaldı ben kuşadasındayım)Bana yardımcı olabilirmisiniz.Bimcelle ortak olduğunuzu duydum onun için size yazıyorum.Selamlar.

 3. mehmet calıskan diyor ki:

  sayın yetkılıler.arasa sırada telefonuma mesaj gelıyo.8044 den gelıyo.aynen soyle.sansokuna kayıt oldugunuz 7.5 tl lık abonelık cekımınız yapılmıstır.
  faturam sısdı halıyle.lutfen buna engel olunuz.cok acıl.engel olundugunda tarafıma bılgı verılsın.rıca edıyorum.yoksa hattı kapatacam baska caresı de yok.
  acıl cevap beklıyorum.
  musterı temsılcısıne ulasamadıgım ıcın buraya yazmak zorunda kaldım. lutfen yardımcı olun

 4. nurettin altuntaş diyor ki:

  sinirleri hoplatmakta üstünüze yok saolun….faturalı hattım 40 tl lik pakete üyeliğimvarken bir senelik oparatör değişmemem konusunda yaptığınız anlaşma gereği 23 tl ye düşen faturam..bir ay sonra 40 tl ye bir ay sonra 60 tl ye çıktı ne değişti yine bize ne geçirdinizde her ay fatura yükseliyor…bana sormadan hangi paketleri yükledi,niz… verdiğiniz numaralarda makinalarla konuşulmuyor adam gibi biri çıksın karşımıza bize ne geçirdiklerini anlatsın……

 5. nurettin altuntaş diyor ki:

  oparatör değiştirmemem koşulu ile % 50 faturalı hattıma aldığım paketin yarısını ödeyeceğim konusunda vermiş olduğunuz sözünüzü tutun.ben sözümde duruyorum oparatör değiştirmiyeceğim.. ilk ay 23 tl………………… ikinci ay 46 tl…. üçüncü ay 67 tl……… baba tarifesindenim.. öbür ay ne geçirmeyi düşünüyorsunuz bilelim…….

Bu habere yorum ekleyin

Anasayfa / Geri / Sayfa başıTop blogs Sitetag My Ping in TotalPing.com Online Marketing domain toplist, site ekle toplist, site ekle